Ogłoszenia i intencje na Mszę św. są też

wywieszane na tablicy ogłoszeń

przy bramie kościelnej.

Ogłoszenia parafialne 5-Niedzieli Wielkanocnej

Pozdrawiam młodzież, która wczoraj przyjęła Sakrament Bierzmowania. Stańcie się prawdziwymi światkami Boga w świecie, a nagroda pewna będzie dla was w niebie. Niech Duch Święty będzie miłym gościem waszych dusz.

1-maja Międzynarodowy Dzień Pracy, w Kościele Katolickim wspomnienie

św. Józefa, robotnika; jest on patronem ludzi pracy i robotników.

W maju rozpocznie się Nabożeństwo Majowe ku czci Matki Bożej. W naszym kościele będzie w niedziele po mszy o g. 9:00, od wtorku do soboty o g. 16:30, w poniedziałki w domach i przy przydrożnych kapliczkach.

W tym tygodniu I-Czwartek, Piątek, Sobota i Niedziela miesiąca z tradycyjnymi nabożeństwami.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy o g. 17:00 przed rozpoczęciem Mszy św., w uroczystości przypadające w środy nowenna przed Mszą św. o g. 9:00

W maju miesiącu zapraszam do zakładania kolejnych Kół Żywego Różańca w naszej parafii., a także przychodzić do kościoła na Nabożeństwo Majowe ku czci NMP.

Dziękuję rodzicom młodzieży bierzmowanej za przygotowanie kościoła i terenu kościelnego na święto bierzmowania młodzieży.

Miesiąc maj jest w tym roku bogaty w wielkie uroczystości.

W maju czekają nas główne uroczystości:

3.V--- NMP Królowej Polski.

12.V-- Wniebowstąpienia Pana Jezusa i I-Komunia dzieci naszej parafii.

19.V--- Zesłanie Ducha Świętego.

26.V--- Najświętszej Trójcy i Dzień Matki.

30.V--- Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa /Boże Ciało/.

W tym roku 3-maja nabożeństwo jak w niedzielę. Do tego po Mszy św. o g. 9:00 ze względu na I-Piątek miesiąca nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa, Nabożeństwo Majowe ku czci NMP, błogosławieństwo Najśw. Sakramentem, a potem dla chętnych pozostania na adoracji osobistej w ciszy do g 11:15 będzie taka możliwość.

O racji uroczystości Królowej Polski można w ten piątek spożywać pokarmy mięsne.

Znajdźmy czas na uwielbienie Boga i nasze piękne świętowanie w kościele, w parafii, w rodzinach i w gościach.

Skorzystajmy z godnego przyjęcia sakramentów świętych z miłości do Boga i ku uświęceniu dusz naszych.